E-Ticaret Kurye

E-TİCARET KURYESİ NEDİR?

Günümüzde oldukça yaygınlaşan internetten satış kısaca eticaret beraberin de geç teslimat sorunlarıyla  gündemden düşmez hale gelmiş bulunmaktadır.

Şirketimiz İstanbul içi teslimler için kolları sıvadı. İhtiyacı karşılamak ve müşterilerin biraz olsun tebessüm etmeleri siparişlerin zamanında ulaşımını sağlamak için eticaret kuryesi adı altında yeni bir teslimat sistemini dereye almış bulunmaktadır.

E-TİCARET KURYE İŞLEYİŞİ

E-ticaret kurye sistemi satış yapan e-ticaret şirketlerinin bizlere bildirdikleri kaç adet sipariş varsa ona göre moto kurye gönderilir. Adrese ulaşan kuryeler teslim edeceği adette siparişleri alırlar ve teslim rotasını oluşturup teslimata başlarlar.Teslimatlar teslim edildikçe sisteme teslim alan kişinin isim ve imzasını gönderirler. 

E-TİCARET TESLİMAT GÜVENLİĞİ

Şirketimiz satılan ürünün maddi değerini sorar ürün değeri 500 tl üzeri ise sigorta önerir.

Sigorta Hasar görme kaza anında kaybolma durumlarında ürünün tedarik faturasını ödemeyi taahhüt eder.Sigorta yapılmayan ürünlerin hasar görmesi,kaybolması durumunda gönderi ücretinin iki katı ücret ödemeyi kabul eder. 

E-TİCARET KURYE FİYATLARI

Fiyatlarımız bir seferde en az 10 sipariş için adet başı 35 tl 20 adet için 32 tl 20 adet üzeri 30 tl şeklindedir.Daha fazla adetli gönderiler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.Yukarıda belirtilen fiyatlarımız Bağcılar,Kartal,Ümraniye çakmak köprüsü,maslak içerisinde yer alan bölgeleri kapsamaktadır extra bölge tabir edilen Avcılar,tuzla,Sarıyer gibi yerlere extra fiyat almalısınız.

E-TİCARET KURYE TESLİMAT SÜRELERİ

Gün içi teslimat sistemi bu ilçeleri kapsar. Bağcılar,Kartal,Ümraniye çakmak köprüsü,maslak içerisinde yer alan bölgeleri kapsamaktadır extra bölge tabir edilen Avcılar,tuzla,Sarıyer gibi yerler için süre öğrenmelisiniz.

GELDİK EVDE BULAMADIK!

Fiber kurye geldik evde bulamadık yazısı bırakmaz çünkü henüz adrese gitmeden ilgili kişi aranır ilgili kişi adresinde ise teslimata gidilir.Bu arama hizmeti sayesinde ne müşteri nede satıcı zarar görmez. Daha fazla bilgi için bizlere 0212 210 59 58 hattımızdan ulaşınız teşekkür ederiz.