Arabalı Kurye

Arabalı Kurye

Motorlu kuryelerimizin taşıyamadığı ebat ve büyüklükteki evrak, paket ve kolileriniz için sizlere firmamızın bünyesinde bulunan 5 araç ile İstanbul arabalı kurye hizmeti sunuyoruz. İster koli, İste çok büyük paket yada hangi ağırlıkta olursa olsun size gönderdiğimiz araçlar her türlü ihtiyaçlara cevap verecek özelliklerdedir.
İstanbul arabalı kurye personellerimiz sürekli gün içerisinde İstanbul içinde gezmektedirler sizlerden gelecek olan sipariş doğrultusunda adresinize mesafe olarak en yakın araçlı kurye personelimizi yönlendiririz.


İSTANBUL ARABALI KURYE AVANTAJLARI
İstanbul arabalı kurye ile trafiğe takılmadan vermiş olduğunuz büyük koli ve paketleri tecrübeli kurye şoförlerimiz en kısa yollardan evraklarınızı götürüp teslimatlarını gerçekleştirir. Herhangi şirket aracı, taksi vb. gibi durumlarla hiç uğraşmanıza gerek kalmaz firmamızın araçlı kurye ve arabalı kurye ekipleri işinizi çok hızlı gerçekleştirirler.


İSTANBUL ARABALI KURYE TESLİMAT SÜRELERİ

İstanbul arabalı kurye teslimat sürelerimiz mesafeye bağlı olarak değişmektedir. en yakın mesafe ile en uzak mesafe arası 1 saat ile 3 saat arası değişmektedir.
Özellikle trafiğin yoğun olduğu bölgeler de hızlı ve kısa yolları bilen personellerimiz sizlere çok hızlı paket teslimatlarını yapar.