Özel Kurye

Özel Kurye Nedir?

Her geçen hizmet ağımızı genişleterek ilerlediğimiz kurye sektörüne sizlerin ihtiyaçları çerçevesin de yepyeni bir hizmetimizi sizlere tanıtıyoruz. Özellikle İstanbul içerisinde yer alan firmalara özel olarak uyguladığımız VİP kurye gönderi hizmetimiz 7/24 kesintisiz olarak sizlere sunuyoruz.

Vip kurye çok çok acil olan ihtiyaçlarınız için sizlere firmamızdan direkt olarak motorlu personelimizi gönderip sadece sizin işinizi yapmakla görevlendiriyoruz. Bu sebeple size gönderilen personel sizin vereceğiniz adres ve sipariş bilgisi dahilinde hiç bir şekilde başka bir adrese uğramadan, yolda gördüğü arkadaşıyla sohbet etmeden, trafiğin olduğu yerlerde araçların arasından sağdan sola hiç durmadan yada trafiğin bile kilit olduğu yerlerde kaldırımda çok seri bir şekilde evraklarınızı alıp gideceği adrese İstanbul içerisinde minimun 10 Dakika maximum 1 saat içerisinde teslimatı gerçekleştirir.

VİP KURYE HİZMETİNDEN KİMLER FAYDALANABİLİR ?

Bu hizmetimiz abone müşterilerimize özel olmakla birlikte abone olmayan herkes bu ihtiyaç taleplerini bize iletikleri zaman hemen hızlı bir şekilde vip moto kurye personelimizi kendilerine yönlendirerek işlerin akışını hızlandırmaya yardımcı oluruz. Öncelik olarak abone müşterilerimize hizmet verdiğimizi de belirtmek zorundayız. Ayrıca isteyen herkes çok kolay bir şekilde abone olup hemen sipariş verebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizi aramaktır.

TESLİMAT SÜRELERİMİZ !

Vip Moto Kurye Hizmetimizde teslimat süremiz mesafeden mesafeye değişkenlik göstermektedir. Mesafeniz çok kısa ise örneğin Mecidiköy’den Şişli, Karaköy’den Taksim gibi 10 ila 30 Dakika arasında teslimatınız gerçekleşir. Mesafe çok uzaksa örneğin Florya’dan Tuzla yada Beylikdüzünden Pendik bu dakika 75 Dakika İla 120 Dakika arasında değişmektedir!