Moto Kurye

Yoğunlaşan İSTANBUL Şehir trafiğinde sizlerin çalışmış olduğunuz firmanızın yada sahibi olmuş olduğunuz firmalarınızın iş akışını hızlandırmak amacı ile ihtiyacınız olan KURYE Desteğini Motor Kurye olarak sağlıyoruz.

Motor Kurye yıllardan beri gelen Bilgi, Birikim ve Tecrübe ile firmalarınıza İSTANBUL içerisinde en az 45 dakika en fazla ise 75 dakika da motorlu kurye hizmeti sağlamaktadır.

Sizlerin bu ihtiyaçlarını karşılamak için firmamız tarafından sizlerin alacağı hizmete karşılık olarak (Motorsikler, Araç, Bisiklet, Ticari araçlar vb.) kullanım araçları ile sizlere kesintisiz olarak çözümleyici hizmetleri sunuyoruz.

Motor Kurye Tarihi

Moto Kurye’ler 1990’lı yıllarda ortaya çıkmış bir sektör olup acil taşınması gereken emtiaların hızlı bir şekilde istenilen adrese ulaştırılmasıdır. Moto Kurye sektörünün kurucularından biri olan şirketimiz zamanla bu sektörde vazgeçilmez bir kurye firması oldu ve müşterilerimiz için ilk akla gelen Kurye firması olduk!

MOTO KURYE NEDİR ?

Moto Kurye firmanızın çok acil olan evrak, doküman, paket, koli, zarf, fatura, ürün, tahsilat gibi işlerinizin İSTANBUL içerisinde A2 ehliye sahip kask, motor montu, su geçirmez ayakkabı ile motorlu personellerin vermiş olduğunuz dokuman yada evrakları sizlerin isteği doğrultusunda istediği adres yada firmaya götürme işlemidir.

NEDEN MOTO KURYE ?

Çünkü sizleri ve firmalarınızı İSTANBUL içerisinde trafik ve zamandan kurtaracak adres bilgisi ve aşırı derece de hıza sahip olunması sizlere tasarruf sağlamakla birlikte zaman kaybetmemeyi sağlayacaktır

MOTOR KURYE’Yİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ ?

Çünkü yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübeyle sahip olmakla birlikte firmanıza en yakın personelimizi üzerinde bulunan GPS cihazları sayesinden görüntüleyerek vermiş olduğunuz siparişin mesafesini baz alıp size en yakın olan personelimizi yönlendirerek sizlerin evraklarını çok daha hızlı şekilde taşırız.

Motor Kurye olarak sizlere firmamızla çalışmanız durumunda abonelik avantajlarını sağlayarak gönderi evraklarınızı %50 indirimli göndere şansı sunuyoruz.

Ayrıca sizlerden gelen yoğun talepler çerçevesinde artık sizlere 7/24 kurye hizmeti sağlıyoruz.

Daha hızlı bir Moto Kurye Hizmeti isterseniz Express Kurye hizmetinimizi inceleyebilirsiniz.

Eğer ki işiniz çok acilse diğer hizmetimiz olan Özel Kurye Hizmetimizi inceleyebilirsiniz.